ارکان جهت ساز2

شرکت لابراتوارهای سينادارو( سهامی عام ) در سال 1342 فعاليت توليدی خود را با نام Dopar با توليد قطره های چشمی تحت ليسانس شرکت P.O.S  فرانسه آغاز کرد.
اين شرکت به سرعت در ابعاد مختلف توسعه يافت و بتدريج با توليد داروهای ديگر تحت ليسانس شرکتهايی همچون Merrell toraude, Denver chemical, Pharmaton, Aspro Nicholas گسترش يافت.
اين شرکت پس از انقلاب بر حسب تصميمات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به گسترش خطوط اختصاصی پرداخته          و توليد خود را با انواع قطره ها, محلولها و پمادهای استريل چشمی, اينهالرهای تنفسی, اسپری های بينی, قطره هـای بينی, ژل,       کرم, پماد, لوسيونهای جلدی و آمپولها گسترش داده است. 

چشم انداز

سینادارو مصمم است ضمن حفظ جایگاه برتر در تولید محصولات چشمی و تنفسی، بعنوان یکی از ده الگوی برتر صنعت دارویی کشور و برند مطرح در بازارهای منطقه ای تا افق 1410 قرار گیرد.

مأموریت

شرکت لابراتوارهای سینادارو (سهامی عام) زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری خوارزمی، به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان فرآورده های دارویی انسانی در گروه‌های تخصصی داروهای چشمی، تنفسی، تزریقی و موضعی، نیازهای دارویی جامعه را تامین نموده و مسئولیت اجتماعی خود را با هدف پشتیبانی نظام سلامت به انجام می‌رساند. دراین راستا با تکیه بر برندی خوشنام و بهره‌گیری از سرمایه انسانی متعهد و متخصص و رعایت استانداردهای عمومی و تخصصی، با بیش از نیم قرن سابقه تولید کیفی در صنعت دارو فعالیت می‌نماید.

اهداف کلان

س – سودآوری بیشینه برای سهامداران

ی – یکی از ده شرکت برتر آمارنامه دارویی

ن – نوآوری در سبد محصولات برای بازار مصرف

ا – ارتقای فناوری و علوم داروسازی کشور

د – دستیابی به بالاترین سهم بازار فرآورده های چشمی و تنفسی داروهای انسانی کشور

ا – ارتقای ظرفیت تولید خطوط

ر – رشد بهره وری و تعالی سازمانی

و – وسعت حضور در بازارهای منطقه ای

X