670میلیارد تومان فروش شرکت لابراتوارهای سینادارو بوده است

670میلیارد تومان فروش شرکت لابراتوارهای سینادارو بوده است

 

به گزارش روابط عمومی شرکت لابراتوارهای شرکت سینادارو، با مدیریت جوان جهادی و انقلابی دکتر صادق جباری شرکت لابراتوارهای سینادارو توانسته افتخار دیگری را کسب کند.

دکتر جباری یکی از نیروهای جوان، توانمند و با تجربه ای است که توانسته در این مدت کمتر از هشت ماه از مدیریت شرکت لابراتوارهای سینادارو گام های بلندی را در راستای پیشرفت این مجموعه برداشته که رضایتمندی پرسنل را به دنبال داشته است.

در ادامه مدیرعامل شرکت لابراتوارهای سینادارودر گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اشاره به روند صعودی سودآوری این شرکت گفت: علیرغم تحریم های ظالمانه طی چندسال گذشته تاکنون این شرکت توانسته گامهای بلندی را بردارد.

مدیر عامل شرکت لابراتوارهای سینادارو با بیان اینکه یکی از اهداف ما افزایش سهم بازار، تولیدات بیشتر و استانداردهای بروز است، گفت: با تلاش و کوشش مجموعه سینادارو میزان تولید این شرکت در شهریورماه سال جاری به بیش از 17 میلیون و 500هزار عدد رسیده است.

دکتر صادق جباری با بیان اینکه در مهرماه امسال در بخش فروش رکورد تعداد بیش از 17 میلیون به ارزش ریالی بیش از یکهزارمیلیارد ریال شکسته شده است، اظهارداشت: همچنین سال گذشته در مجموع 657 میلیارد تومان فروش شرکت لابراتوارهای سینادارو بوده که این میزان درهشت و نیم ماه امسال به 670 میلیارد تومان رسیده و یک رکورد در زمینه فروش به ثبت رسیده است.

وی افزود : به دنبال ضریب بهره وری تولید در این شرکت خواهیم بود و امیدواریم شاهد پیشرفت های خوبی در بخش های مختلف تولید، فروش و بحث مالی این شرکت باشیم.

مدیر عامل شرکت لابراتوارهای سینادارو با بیان اینکه با تلاش و پشتکار همه پرسنل این شرکت در زمینه های مختلف، گفت: امروزه این شرکت بر حسب تصميمات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به گسترش خطوط اختصاصی پرداخته و توليد خود را با انواع قطره ها، محلولها و پمادهای استريل چشمی، اينهالرهای تنفسی، اسپری های بينی، قطره های بينی، ژل، کرم، پماد، لوسيونهای جلدی و آمپولها گسترش داده است.

مدیر عامل شرکت لابراتوارهای سینادارو با بیان اینکه شرکت سینادارو یکی از شرکت های پویا در صنعت دارو است، اظهار داشت: یکی از برنامه های این شرکت تولید محصولات جدید دارویی است که در دستور کار قرار دارد، به یاری خدا در آینده نزدیک شاهد خبرهای خوبی از این شرکت خواهیم بود.

 دکتر جباری با بیان اینکه در حال حاضر اين شرکت علاوه بر تامين داروهای مورد نياز بيماران داخل کشور اقدام به صدور فرآورده های خود به کشورهای همسايه کرده است، تصریح کرد: شرکت سينادارو با شرکت های معتبر بين المللی، انجمن های تخصصی پزشکی و مراکز تحقيقاتی وابسته به دانشکده های داروسازی و پزشکی به منظور بهبود کيفيت محصولات و ارتقاء دانش دارويی و مهارت های پرسنل ارتباط مستمر دارد.

براساس این گزارش، شرکت سينادارو اولين توليد کننده فرآورده های استريل چشمی و آئروسلهای تنفسی در ايران

شرکت لابراتوارهای سينادارو در سال 1342 فعاليت توليدی خود را با نام Dopar با توليد قطره های چشمی تحت ليسانس شرکت P.O.S  فرانسه آغاز کرد.

اين شرکت به سرعت در ابعاد مختلف توسعه يافت و بتدريج با توليد داروهای ديگر تحت ليسانس شرکتهايی همچون Merrell toraude, Denver chemical, Pharmaton, Aspro Nicholas گسترش يافت.

اين شرکت پس از انقلاب بر حسب تصميمات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به گسترش خطوط اختصاصی پرداخته و توليد خود را با انواع قطره ها, محلولها و پمادهای استريل چشمی, اينهالرهای تنفسی, اسپری های بينی, قطره های بينی, ژل, کرم, پماد, لوسيونهای جلدی و آمپولها گسترش داده است.  

شرکت سينادارو با شرکت های معتبر بين المللی، انجمن های تخصصی پزشکی و مراکز تحقيقاتی وابسته به دانشکده های داروسازی و پزشکی به منظور بهبود کيفيت محصولات و ارتقاء دانش دارويی و مهارت های پرسنل ارتباط مستمر دارد.

 

X